« Svibanj 2024 »

Počeli Dani Osnovne škole Vladimir Nazor Virovitica

Izlaganjem znanstveno-istraživačkih radova, projekata i otvorenjem izložbe Nazora na vrata počeli su Dani Osnovne škole Vladimir Nazor Virovitica.

Bogat i raznoliko program ove godine predstavit ćemo Vam kroz tri priredbe otvorene za javnost. Prvu večer obilježilo je predstavljanje praktičnih radova, znanstvenih radova i projekata naših učenika i učitelja.

Kristijan Horvat

Svoj rad iz Automatike kojim se plasirao na državno natjecanje mladih tehničara predstavio nam je učenik osmog razreda Kristijan Horvat.

Istraživački projekt u suradnji s OŠ Ivane Brlić-Mažuranić,  Prvi vjesnici proljeća u Virovitici, projekt je s  kojim je naša škola sudjelovala na  Državnom natjecanju i smotri GLOBE škola.

GLOBE

Projekt Let's grow to be equal  tijekom ove godine održavali smo u suradnji s partner školom iz Mostara. Vrijedni matematičari opisali su nam na kojim su sve natjecanjima ove godine sudjelovali, što su sve za nas osvojili te nam dokazali da je Nazorovcima matematika doista u srcu.

Let´s grow to be equal

Matematičari

Veliki zbor naše škole (5.-8.razreda)

Zbor naše škole sudjelovao je na natjecanju zborova u Požegi gdje su osvojii dva srebra. Izveli su nam skladbe kojima su to i potvrdili. Nekoliko solista (Dino Gabrić, Ella Subota i Doroteja Kožnjak) uljepšali u nam izlaganja svojim lijepim glasovima. Komorni sastav gitarista (Petra Boljevčan, Marta Petrovčić, Nikola Mandić, Misliav Vondra) začinio je kraj programa.

Učenici koji su se predstavili kazivanjem poezije su Antonela Lukša i Šimun Debelić Pecive.

Antonela Lukša

Šimun Debelić-Pecive

Dino Gabrić

Ella Subota i Dorotea Kožnjak

Na kraju programa, predstavljen je ovogodišnji projekt Nazora na vrata nakon kojega je i službeno otvorena izložba u holu škole. Svečanu priredbu otvorenu za javnost organizirala je i pripremila učiteljica hrvatskog jezika Marina Štefanac.

Otvorenje izložbe Nazora na vrata

Ovako bi naša školska vrata mogla izgledati od iduće školske godine.

objavio: marina štefanac   datum: 1. 6. 2016.