preskoči na sadržaj

Virovitica
Kalendar
« Travanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 9. 2010.

Ukupno: 577959
Ovaj mjesec: 400
Ovaj tjedan: 159
Danas: 10
Natječaji

Natječaj za radno mjesto

Pogledajte natječaj za popunu radnih mjesta.

OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR

                    VIROVITICA

Tome Masaryka 21, 33000 Virovitica

NATJEČAJ

za popunu radnih mjesta

  1. UČITELJ/ICA  ENGLESKOG JEZIKA- na nepuno određeno radno vrijeme do povratka radnice na rad (19 sati ukupnog tjednog radnog vremena)

Uvjeti:   Kandidati moraju ispunjavati opće i posebne uvjete za zasnivanje radnog odnosa sukladno  Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz prijavu je potrebno priložiti:

1.  dokaz o stečenoj stručnoj  spremi

2. uvjerenje nadležnog suda prema čl.106.ZOOOSŠ

3. domovnica ili rodni list.

  1. SPREMAČ/SPREMAČICA  - u Područnoj školi Sveti Đurađ, 20 sati ukupnog tjednog radnog vremena na određeno vrijeme do povratka radnice sa bolovanja

Uvjeti: Kandidati moraju ispunjavati opće i posebne uvjete za zasnivanje radnog odnosa u školi sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz prijavu je potrebno priložiti slijedeće dokumente u izvorniku ili ovjerenoj preslici:

životopis, domovnicu, rodni list i potvrdu o nekažnjavanju.

Opis posla: Poslovi održavanja čistoće unutarnjih i vanjskih prostora škole. Priprema i

podjela hrane prema jelovniku-mliječna kuhinja (potrebna je ovjerena sanitarna iskaznica).

Radno vrijeme: dvokratno od 7,00 do 9,00 i od 12,30 do 14,30 sati. Poslodavac zadržava pravo promjene radnog vremena u slučaju vremenskih nepogoda (čišćenje snijega i održavanje vanjskog okoliša škole).

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja na mrežnim stranicama  i oglasnoj ploči škole,  i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Isprave se prilažu u izvorniku ili ovjerenoj preslici.

Prijave s dokumentacijom dostaviti na adresu škole u roku 8 dana od dana objave s naznakom „za natječaj“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati .

Dokumentacija će biti vraćena, a kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

Sa radnikom će se ugovoriti probni rad.

Probni rad radnika prati ravnatelj, odnosno povjerenstvo koje imenuje ravnatelj.

Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Krešimir Tuk   datum: 15. 11. 2012.

preskoči na navigaciju