preskoči na sadržaj

Virovitica
Kalendar
« Travanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 9. 2010.

Ukupno: 578072
Ovaj mjesec: 513
Ovaj tjedan: 73
Danas: 15
Natječaji

Natječaj za radno mjesto

Pogledajte natječaj za popunu radnog mjesta domara.

Osnovna škola Vladimir Nazor

Virovitica

T.Masaryka 21, 33 000 Virovitica

Klasa: 112-06/12-01/20

Urbroj: 2189-17-12-01

            Na temelju čl.107.Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, br.87/08., 86/09., 92/10., 90/11., 16./12., 86/12.), Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica, raspisuje

NATJEČAJ

za popunu radnog mjesta

D O M A R

1 izvršitelj na puno neodređeno radno vrijeme

Uvjeti: - opći i posebni uvjeti sukladno općim propisima o radu

            - KV radnik

            - vozačka dozvola B kategorije

Opis posla: poslovi tehničkog održavanja zgrada i okoliša, inventara, instalacija, otklanjanje kvarova, poslovi prijevoza za potrebe škole.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči škole, te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

            1. životopis

            2. dokaz o stručnoj spremi

            3. domovnicu

            4. uvjerenje nadležnog suda prema čl.106.ZOOOSŠ

            5. vozačku dozvolu-preslika

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Isprave se prilažu u izvorniku ili ovjerenoj preslici.

Prijave s dokumentacijom dostaviti na adresu škole u roku 8 dana od dana objave s naznakom „za natječaj“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati .

Dokumentacija će biti vraćena, a kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

Sa radnikom će se ugovoriti probni rad.

Probni rad radnika prati ravnatelj, odnosno povjerenstvo koje imenuje ravnatelj.

Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Krešimir Tuk   datum: 10. 10. 2012.

preskoči na navigaciju