BOŽIĆNA PRIČAONICA

U ugodnom kutku naše knjižnice, uz vatricu iz kamina i veselo blagdansko ozračje, učenici 1. A razreda, u društvu učiteljice Vedrane Torbaji,  poslušali su priču o Pahuljici Mraziću , nestašnom  mačku Djeda Božićnjaka koji je zahvaljujući svojoj sklonosti da puno drijema, zadrijemao u kutiji za poklon i  preplašio lopove koji su htjeli ukrasti darove za svu djecu ovoga svijeta i tako je spasio Božić.

Učenici su s veseljem poslušali priču koju smo nakon čitanja i prokomentirali. Svi smo se složili da jako volimo Božić,  blagdansko raspoloženje, volimo da su svi sretni i veseli, no osim samog blagdana, složili smo se da volimo darivati druge, ali i  primati poklone.

U tom duhu, učenici su  izradili  čestitke za svoje prijatelje iz klupe i poželjeli su jedni drugima sretan Božić i sretnu Novu godinu te puno drugih lijepih  želja!